Головна Реєстрція Вхід RSS
Вітаю Вас на сайті,Гость. Сьогодні 29.03.2024 

На цьому форумі зібрано чи не всі відомі галокамери (сольові кімнати) Києва.

Відгуки на галокамери від живих людей, не заказні!

Тому, якщо ви проходили галотерапію, будьте чемні, залиште свої враження, цим скористуються інші.

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Адреса соляных комнат, галокамеры Киева (адреси відомих сольових кімнат Київа) » Адреса галокамер в Дарнице (сольові кімнати Дарницького району) » СОЛЬОВА ПЕЧЕРА, ВУЛ. УРЛІВСЬКА, 13. ДИТЯЧИЙ ДІАГН. ЦЕНТР (Поделитесь впечатлением)
СОЛЬОВА ПЕЧЕРА, ВУЛ. УРЛІВСЬКА, 13. ДИТЯЧИЙ ДІАГН. ЦЕНТР
ЗаплатилДата: Понеділок, 11.03.2013, 12:40 | Сообщение # 1
Солій
Группа: Администраторы
Сообщений: 39
Репутация: 0
Статус: Offline

Галокамера - соляная комната
Наш сайт: http://saltroom.ucoz.com
Спелеокамера орієнтована на оздоровлення дітей і обладнана в Київському міському дитячому діагностичному центрі( 1-й (цокольний) поверх), який знаходиться за адресою :


м. Київ, вул. Урлівська, 13 (ст. м. Осокорки).
∎ Запис на галотерапию тел.: (044) 219-12-55; (050) 724 31 77
∎ Відгуки та пропозиції e-mail: sаltroom@i.ua

Проїзд: 
  • ст. метро Позняки - маршрут № 577(4 зуп.)
  • ст. метро Осокорки - № 562; 42 (3 зуп.)
  • ст. метро Лівобережна - № 562; 42 (30 хвилин)


eek  ПАНОРАМА 3D

В ПЕЧЕРІ ЧАСТУЮТЬ КИСНЕВИМ КОКТЕЙЛЕМ, ТОЖ ПОКВАПТЕСЬ!

РОЗКЛАД РОБОТИ

Пн. – Пт. 14.00 – 20.00
Початок першого сеансу – 14.00
Початок останнього сеансу – 19.00
Сб. 09.00 – 15.00
Початок першого сеансу – 09.00
Початок останнього сеансу – 14.00
Нд. вихідний



Цитата
Соляна кімната має форму печери, стіни і стеля якої вкриті пластами Солотвинської солі. Сеанс проводиться індивідуально або для однієї сім'ї. Температура повітря 20°С, відносна вологість 60-80 атмосферний тиск 700 мм рт ст.

 
 
daojuliaДата: Вівторок, 19.03.2013, 14:14 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Была в пещере, но здесь тоже в подвале. Один плюс - это то, что в поликлинике. smile
 
СамДата: Середа, 27.03.2013, 12:27 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (daojulia)
Была в пещере, но здесь тоже в подвале.


Интересненько, а как же спелеотерапия в настоящей соляной пещере? Ничего, что под землей? biggrin Суть не в антураже, а в эффективности метода
Мы прошли уже второй курс по 20 дней и вот результат - случались раньше ночные бронхоспазмы (помогал только беродуал или на скорой кололи 5 кубиков эуфиллина), а теперь скорую не беспокоим. В сентябре придем еще раз. Нормальная процедурная комната, даже веселая, как на бульваре Шевченко. И заметьте, на Урловской 13,  они применяют именно Солотвинскую соль, а не кухонную Артемовскую!
 
daojuliaДата: П`ятниця, 05.04.2013, 15:03 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Я була у Величці - оце так так! А всі наші печери, разом із Солотвинською,  схожі на бабціни погреби, або їм гарно пасує назва болгарською - " Темната Дупка". Тож хочется кращого, хіба це погано? smile
 
volnohodecДата: Субота, 20.04.2013, 20:09 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Я Киевлянин, хотя живу в Евпатории, попал на ваш форум случайно, а пишу здесь  потому, что здесь больше всего комментариев. Хочу вам пожелать доброго здоровья и сказать, что нужно верить в исцеление тем способом, который выбираете. Пока спорят о действенности какого-либо метода лечения, психика делает свое дело и без веры ей будет очень тяжело справиться с недугом. А галопроцедуры я с женой проходим в пансионате министерства обороны в Евпатории, у нас ДЦП, и хоть это не лечится, но общее состояние после сеансов всегда улучшается. Будьте здоровы!
 
ТатьянаДата: Неділя, 18.05.2014, 09:36 | Сообщение # 6
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Всем, кто страдает хроническим бронхитом! Не ленитесь, люди. Я не верила, но это уже последняя надежда, и помогает. Иду сегодня на шестой сеанс. Первую ночь спала без приступов, не просыпаясь, не пшикая Сальбутамолом или Беродуалом! Я рада, муж рад, дети рады. Не ленитесь и не сомневайтесь, я тоже скептически относилась к методу до недавнего времени.
Спасибо. СПАСИБО!!!  

P.S.
Я даже не поленилась зарегистрироваться на сайте.
 
valentindobrovolskijДата: П`ятниця, 01.05.2015, 20:55 | Сообщение # 7
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
Я була у Величці - оце так так! А всі наші печери, разом із Солотвинською,  схожі на бабціни погреби, або їм гарно пасує назва болгарською - " Темната Дупка". Тож хочется кращого, хіба це погано?

Я лично знаком с владельцем этих солевых пещер и могу засвидетельствовать, что он вложил душу в строительство и оформление своих спелеокамер. А я принимал участие в строительстве и после, проходил несколько курсов оздоровления. И на Троещине, и на Позняках очень доброжелательное отношение к клиентам. Я не страдаю бронхитом, но всегда после часового сеанса, какое-то общее умиротворение в душе и теле. Будьте здоровы!


Сообщение отредактировал valentindobrovolskij - П`ятниця, 01.05.2015, 21:27
 
MilaДата: Понеділок, 22.01.2018, 23:35 | Сообщение # 8
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата daojulia ()
Была в пещере, но здесь тоже в подвале. Один плюс - это то, что в поликлинике.
biggrin
 
Форум » Адреса соляных комнат, галокамеры Киева (адреси відомих сольових кімнат Київа) » Адреса галокамер в Дарнице (сольові кімнати Дарницького району) » СОЛЬОВА ПЕЧЕРА, ВУЛ. УРЛІВСЬКА, 13. ДИТЯЧИЙ ДІАГН. ЦЕНТР (Поделитесь впечатлением)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

головна