Головна Реєстрція Вхід RSS
Вітаю Вас на сайті,Гость. Сьогодні 25.04.2024 


Для вас працюють кваліфіковані фахівці

 

Вікторія - При обладнанні мережі спелеокамер "Сольова печера" була використана метода відтворення мікроклімату соляних шахт с.Солотвина, Закарпатської області. Внаслідок чого мікрокліматичне середовище нашіх спелеокамер якнайближче відтворює мікроклімат соляних шахт Солотвинської алергологічної лікарні. У спелеокамері формується оздоровлююче середовище, насичене негативно зарядженими іонами хлориду натрія, завдяки чому здійснюється вплив цілющого повітря на найглибші відділи дихальних шляхів.

 

Дарина - Підвищений ефект створюється электроэффлювіальным іонізатором за рахунок впливу аероіонів на рецептори шкіряного покриву. Це благодійно впливає на тонус центральної нервової системи, і тим самим на метаболізм в організмі людини в цілому. У приміщенні досягаються комфортні умови(температура 18-24°С, відносна вологість повітря  40-60%). Додатковий ефект психосугестії, спрямований на пацієнтів  додають релаксаційні крісла та аудіо-відеотерапевтичний комплекс з використанням релаксаційної музики для дорослих і розважально-пізнавальних програм для дітей.

 

Олена - Метода профілактики і оздоровлення в мережі спелеокамер "Сольова печера" безпечна і може поєднуватися з іншими фізіотерапевтичними та немедикаментозними методами лікування. Вікового обмеження немає.  Позитивно впливає на функціонування ендокринної системи людини, а саме щитовидної залози. Сприяє відділенню мокротиння з бронхів, знімає роздратування. Підсушуючий, дезинфікуючий ефект покращує стан шкіри, допомагає при юнацькому вугровому висипі, алергічних проявах, екземі, дерматитах і навіть псоріазі у стадії ремісії.

 

статистика оздоровлення в галокамері "Сольова печера", що на вул. Урлівська, 13, м. Київ.
Номенклатура Бронхіальна астма, респераторні 
алергози (%)
Хронічний обструктивний бронхит (%) Гострий бронхит. Гострий обструктивний бронхит (%) Хронічна респіраторна патологія (%) Гостра респіраторна патологія (%) Профілактичний курс (%)
Діти* 8 10 19 15 22 26
Реакція 12 8 16 10 6 6
Перервано 3 7 12 8 11 4
Єфективність 85 85 72 82 83 90
Дорослі* 16 27 15 14 9 19
Реакція 18 20 12 10 6 6
Перервано 12 8 12 4 4 6
Єфективність 70 72 76 86 90 88

 

* Наведені дані, є результатом досліджень фахівцями в галотерапії (по матеріалам ООО "Ведіс"). Важливим чинником можна бачити єфективність профілактичних  процедур, яка складає 89% (середня по наданим захворюванням).  Дослідження, проведені на базі галокамери "Сольова печера", при беспосередній участі лікарів Київського міського дитячого діагностичного центру, на протязі 2012 року,  підтверджують  наведені  дані.

 

 


SALTROOM - є не тільки мережею лікувальних закладів. Ми також будуємо об'єкти кліматичної медицини в яких, спираючись на досвід лікування у власній мережі сольових кімнат, втілюємо рекомендації  фахівців та пропозиції нашіх клієнтів.






Поведінку аероіонів зафільмувала камера відеоспостереження увімкнена в режимі інфрачервоного світла. Дивімось 

За декілька секунд з'явиться зображення в певному режимі, зачекайте.

Ошибка в воспроизведении

 

 

 

 

 

Як відрізнити високоефективну сольову кімнату від інших?

 

 

У більшості нібито лікувальних кімнат, на догоду сучасному дизайну і економії грошових коштів, використовують соляне напилення на стінах і стелі. Проте подріблена сіль не зберігає своїх цілющих властивостей, а тому, в  приміщеннях вимушені використовувати галогенераторы. 

Галогенератори - це апарати, які розпиляють найдрібніший соляний пил в приміщенні. Раніше така практика була поширена у більшості штучних кімнат, оскільки дає швидкий лікувальний ефект, проте, зараз близько 70% медиків-фахівців відмовляються направляти пацієнтів в такі кімнати з огляду на шкоду, до якої призводить осідання солі в організмі. 

У зв'язку з цим оздоровлюватися в таких соляних кімнатах можуть не всі. Галотерапія в вищевказаних галокамерах  протипоказана при хворобах нирок і сечовивідних шляхів, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, стенокардії, постинфаркном кардіосклерозі, схильності до кровотеч, індивідуальної непереносимості. Не призначається лікування в таких кімнатах  пациєнтам з онкозахворюваннями, а також, в другій половині вагітності.

У соляних кімнатах часто використовують так звану соляну цеглину - гладко обтесаний камінь солі. Такий метод обробки брили значно більше зберігає її цілющі властивості в порівнянні з дроблінням, проте і він не дає бажаного результату. Наявність цеглини на стінах і підлозі вказує і на походження дарів природи - це як правило артемівська сіль, яку ми з вами переважно використовуємо в їжу. По лікувальному ефекту вона, на жаль, не зрівняється з солотвинською із-за нижчого вмісту в ній NaCl(у Солотвинських брилах концентрація головного компонента складає від 90 до 99%%, а в Артемівських 60-70%), а також ряду інших, хімічних і фізичних властивостей, які безпосередньо відбиваються на ефективності лікування. 

Ідеальною для лікування може вважатися кімната, мікрокліматичне середовище якої максимально наближене до печерного. Тобто, стіни мають бути обкладені цілісними, необробленими брилами солі, а повітря максимально насичений негативно зарядженими іонами натрію хлору, а не тільки і не стільки соляним пилом.

Правильні сольові кімнати
                 
Враження, відвідавши Сольову Печеру
1. Добре
2. Авжеж
3. Жахливо
4. Погано
5. Байдуже
Усього відповідей: 29

Наша кнопка
головна