Головна Реєстрція Вхід RSS
Вітаю Вас на сайті,Гость. Сьогодні 23.04.2024 


 

 Загальні засади застосування галотерапії в соляних кімнатах

 Реабілітація, профілактика і оздоровлення

  • Хвороби органів дихання: гострий, рецидивуючий бронхіт, пневмонія, хронічний необструктивний і обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, бронхоектази, муковісцидоз, респіраторний аллергоз;
  • ЛОР-патологія: вазомоторний і алергічний риніт, аденоїдит, риносинусопатия, синусити, фарингіти;
  • Патологія шкірних покривів: атипічний дерматоз, нейродерміт, псоріаз, екзема, гіперсекреція сальних залоз, гнійничкові ураження шкіри, вугри; укріплення загального імунного захисту і підвищення неспецифічної резистентності; профілактика частих ГРВІ і ОРЗ; психо-эмоциональное напруга; сезонна депресія; поєднана серцево-судинна патологія.

 Галогигиена

 Паління, вплив поллютантів, поліноз; вугрова хвороба(акне); целюліт; шкіра, що в'яне; захворювання волосся, профілактика старіння.
 

 Протипоказання

 Активні форми туберкульозу; кровотечі і схильність до них, епілепсія, виражені загострення захворювань бронхолегенової системи; грип, ГРВІ з лихоманкою і інтоксикацією.

 Правила прийому процедур

 Процедуру беруть в спокійному стані, не відволікаючись розмовами. Одяг не повинен стискати тіло і утруднювати дихання. Виходячи з гігієнічних міркувань, перед курсом лікування пацієнти забезпечуються комплектом одягу (бахіли, накидка). У спелеокамеру не дозволено вносити сторонні предмети (дітям можна пластмасові іграшки ). Мобільні телефони під час сеансу повинні бути вимкнені. Перед сеансом забороняється користуватися косметикою і парфумами. Сеанси слід проводити не раніше, ніж через 1 годину після їжі та фізичного навантаження.
При захворюваннях носа, придаткових пазух вдих і видих слід проводити через ніс.
При захворюваннях глотки, гортані, трахеї та бронхів після повільного глибокого вдиху, здійснюваного порціями необхідно затримати дихання на видиху (по можливості), а потім зробити видих як можна повільніше. Окремими порціями з тимчасовими проміжками між ними, близько 1 секунди. Рекомендується проводити 10-25 процедур, що призначаються кожен день, або через день.
Повторні курси рекомендується проводити через 4-6 місяців.
 Слід розуміти, що при дії перших процедур у хворих на бронхіальну астму або хронічним бронхітом, можуть почастішати астматичні напади, посилитися кашель, збільшитися кількість сухих хрипів у легенях, знизитися прохідність легенів. Однак, як правило, через кілька днів ці явища зникнуть і настає помітне поліпшення.

 Соляные комнаты в Киеве    Соляні кімнати у Києві   Saltroom in Kiev

Самолікування може завдати шкоди здоров'ю!
головна