Головна Реєстрція Вхід RSS
Вітаю Вас на сайті,Гость. Сьогодні 29.03.2024 


 

СПЕЛЕОМЕДИЦИНА
Міжнародна конференція 2012р.
м. Москва

«СПЕЛЕО – і ГАЛОТЕРАПІЯ»

Соляные комнаты в Киеве    Соляні кімнати у Києві   Saltroom in Kiev 

 

Врач-аллергологГалотерапія - унікальна метода реабілітації, профілактики та оздоровлення, грунтована на використанні штучного мікроклімату, близького за параметрами до умов підземних соляних спелеолікарень.
 
Чудодійне оздоровлення в соляній кімнаті - природна метода лікування, відома з давніх часів. Метода допомогає в першу чергу при захворюваннях дихальних шляхів, але дає ефект і при різних алергічних реакціях, покращує роботу ендокринної системи організму. Сьогодні, коли у світі постійно росте число захворювань пов'язаних з екологічною обстановкою, що катастрофічно погіршується, лікування в соляній кімнаті стає все популярніше. Перебування в екзотичній склепінчастій кімнаті із стінами, стелею і підлогою з солі вже саме по собі може знімати стрес. При вдиханні найдрібніших часток солі закладеним носом можна вільно дихати вже до кінця першого сеансу, при хронічному запаленні носових пазух позитивний ефект досягається після 10 - 15 сеансів лікування. При бронхіальній астмі а так само значним полегшенням її відкашлювання. Для досягнення тривалішого ефекту при бронхіальній астмі, хронічному бронхіті і інших хронічних захворюваннях органів дихання рекомендується пройти курсове лікування (15 - 25 разів). Відвідування соляної кімнати благотворно діє також при лікуванні алергічних реакцій, ендокринної системи, зокрема на функціонування щитовидної залози.
Говорить завідувач Київським міським дитячим алергологичним центром врач-алерголог вищої категорії Назаренко О.Д.
 
Галотерапія в умовах соляних печер (соляних кімнат) отримала визнання у хворих і лікарів як високоефективна немедикаментозна метода оздоровлення, профілактика і лікування. Але безперечна эксклюзивность цього методу і пов'язані з цим невелика кількість ліжок, висока вартість процедур,, необхідність переїзду в інші кліматичні зони, обмеженість кількості самих родовищ і покладів солі, цілком природно обмежують його поширення.  Прагнення використати лікувальні властивості мікроклімату соляних печер для оздоровлення, профілактики і лікування ширшого контингенту людей  спонукали до пошуку шляхів відтворення штучного лікувального мікроклімату. Було науково доведено, що терапевтично активні модельовані штучні мікрокліматичні середовища аналогічні природним.

 


Спелеотерапія
     
 
Спелеотерапія, тобто лікування під землею, сьогодні можно віднести до єкстримального лікування. Бодай жоден відвідувач підземелля не може позбавитись благоговійного страху на глибині копальні. Саме тому, прагнучи  зручностей, якими нас оточує ХХІ сторіччя, вчені винайшли зручний спосіб лікування майже вдома - у галокамері (соляній кімнаті). Це зручно бо по-перше, не треба гаяти часу та сили на подолання шляху до заповітної печери. По-друге, це беспечніше ніж в підземеллі. Бачте, що відбуваєтся останнім часом зі славетною Солотвинівською печерою, - ерозія, зсуви грунту, підтоплення... Іншими словами - нове покоління обирає галотерапію. 
 
Галотерапія
         
 
Галотерапія дає можливість в зручний для нас час та безпосередньо близько від помешкання, в приємних умовах, під супровод спеціально підібраної музики або розважально-пізнавальної відеопрограми отримати весь комплекс галопроцедур без жодних ризиків притаманних  підземеллю.
 
Сольові лампи
     
Оздоровчі властивости соляних ламп виробники намагаються наблизити до природніх, тому конструктив їх зазвичай не дуже різниться. Це плафон із природньої сольової брили, яка має виразливе кольорове забарвлення, і звичайне джерелo світу. Як найкраще тут працює eлектрична лампа розжарювання, поєднуючи в собі два чинники - світ і тепло. Зрозуміло, тепло змушує сольову брилу поділитись певною частиною своїх цілющих властивостей, а світ, світ підкреслює приємний дизайн. Тож, як ліньки йти до галотерапевтичного закладу, купіть лампу і вважайте, що ви лікуєтесь вдома.

Чинники, що обумовлюють перевагу методи галотерапії

  у спелеотерапії немає побічних ефектів, тому її можна використати для лікування усіх, у тому числі маленьких дітей і вагітних жінок   науково обгрунтована високоефективна оздоровча і медична технологія  висока ефективність оздоровлення і лікування  95-99%  натуральна метода оздоровлення і лікування з використанням природних чинників  зменшення медикаментозного навантаження і подальша відміна лікарських препаратів  активація механізмів захисту організму і підвищення рівня і резервів здоров'я  поєднання з іншими фізіотерапевтичними і природньотерапевтичними методами  використання у дітей і дорослих  хороша індивідуальна переносимість  позитивний психоемоційний ефект, безпека, комфортність.
 
Перша галокамера (соляна кімната) була запатентована в 1982 році, СРСР.
головна