Головна Реєстрція RSS
Вітаю Вас на сайті,Гость. Сьогодні 19.06.2019 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма вхіду

СПЕЛЕОМЕДИЦИНА

«СПЕЛЕО – і ГАЛОТЕРАПІЯ»

 Міжнародна конференція 5 грудня 2012 року
 м. Москва Центральний Виставковий Комплекс «ЭКСПОЦЕНТР»


Восьма доповідь "Нові напрями галотерапії"
представив к.м.н. Володимир Петрович Горбенко - директор Українського Інноваційного Центру Соціального Технопарку(Україна).

Галотерапія сьогодні розглядається як базова технології профілактики, лікування і реабілітації бронхіальної астми, хронічного бронхіту, обструктивної хвороби легенів і інших захворювань органів дихання. Галотерапія виявилася дуже ефективною в профілактиці професійних захворювань, при шкірних, алергічних захворюваннях, опіках шкіри і дихальних шляхів, ін. Сьогодні активний розвиток отримує застосування технології галотерапії, як методу оздоровлення. В першу чергу хочеться акцентувати на застосуванні галооздоровлення у фітнесі, геріатричній і домашній практиці. Галооздоровлення широко застосовується в спорті для підвищення спортивних результатів, збереження і зміцнення здоров'я і профілактики захворювань органів дихання, особливо гострих респіраторних інфекцій тих, що виникають на піку спортивної підготовки. Галокамери успішно функціонують у Федеральних тренувальних центрах "Новогорск", "Південь-спорт" і інших провідних спортивних комплексах країни. Тенденція розвитку фитнес центрів "Від мікста бодібілдінгу і аеробіки до багатофункціональних клубів якості життя і здоров'я" говорить про необхідність швидкого освоєння ними інноваційних оздоровчих технологій в першу чергу таких натуральних, ефективних, масових і маловитратних як галооздоровлення.
 Завдяки створенню інноваційного третього покоління галокамер - "Квантово-енергетичних галокомплексов Горбенко" галооздоровлення стає показаним практично усім здоровим людям і тим , що мають хронічні захворювання різного генезу. Сьогодні технологія збереження і зміцнення здоров'я за допомогою керованого оздоровчого мікроклімату галокомплекса дозволяє ефективно застосовувати її практично для усіх, дітей, молодих, дорослих і літніх людей. В результаті курсу оздоровлення у них вдається поліпшити загальне самопочуття, настрій, фізичну і розумову працездатність, підвищити специфічні і неспецифічні захисні сили організму, його енергетичний баланс, рівень і резерви здоров'я. Сфера застосування галооздоровления : оздоровлення(зняття стресу, синдрому хронічної втоми, синдрому квантово-енергетичної недостатності ("російської хвороби", синдрому холодних ніг, синдрому весняної слабкості) поліпшення самопочуття, розумової і фізичної працездатності, імунітету, статевої функції, сну, відзначається виражений косметичний ефект та ін.)  профілактика (простудних захворювань т.з. респіраторних вірусних інфекцій, грипу, а також хвороб органів дихання у осіб з екзогенними(працюючі в умовах шкідливих виробництв; що мешкають в екологічно несприятливих районах) і ендогенними чинниками ризику, зниження ризику розвитку хронічних захворювань)  натуральне оздоровлення в комплексній терапії(бронхіальна астма, хронічний бронхіт, патологія верхніх дихальних шляхів(риніти, рикосинусопатії, фарингіти), високий/низький артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, остеохондроз, артрити, сечокам'яна хвороба, діабет, захворювання шлунково-кишкового тракту, шкірні і інші хронічні і рецидивуючі захворювання).
 Забруднене повітря в мегаполісі, великі аеробні навантаження і гіпервентиляція, дія хлору або інших окисників у басейнах, висока температура повітря і великий вертикальний температурний градієнт в саунах сприяють у тих, що займаються фитнесом зниженню місцевого імунітету дихальних шляхів, мукоцилиарного кліренсу, розвитку атрофії слизовою оболонкою, частим і тривалим респіраторним захворюванням, алергічним захворюванням, обструктивній хворобі легенів, інфарктам, інсультам і передчасній смертності. Розробка в останні роки технології підтримки енергетичного балансу організму і створення "Квантово-енергетичних галокамер Горбенко" дозволили підвищити ефективність методу і значно розширити свідчення до нього практично при усіх хронічних і рецидивуючих захворюваннях, таких як туберкульоз, подагра, метаболічний Х-синдром, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, діабет, остеохондроз, артрити, артроз та ін.
 Технологія галооздоровлення за допомогою "Галокамери Горбенко" дозволяє підвищити енергетичний баланс організму літньої людини, поліпшити регіональний теплообмін, зняти "синдром холодних ніг", поліпшити мікроциркуляцію, мукоциліарний кліренс, відходження бронхіального секрету, зменшити застійні явища в легенях, підвищити загальний і місцевий імунітет органів дихання та ін. Протипоказаними до галооздоровлення є люди, що страждають декомпенсованими хронічними захворюваннями, хронічними і рецидивуючими захворюваннями в період загострення і гострими захворюваннями, у тому числі гострими респіраторними вірусними інфекціями. Таким чином, галооздоровлення є ефективним натуральним, комфортним і низькозатратним методом оздоровлення і продовження активного довголіття літніх людей. Сьогодні технологія галооздоровлення дозволяє ефективно застосовувати її практично для усіх дітей, молодих, дорослих і літніх людей. В результаті у них вдається поліпшити загальне самопочуття, настрій, фізичну і розумову працездатність, підвищити загальний і місцевий імунітет органів дихання, поліпшити мукоцилиарний кліренс, зменшити застійні явища в легких та ін. Приватна галокамера дозволяє ефективно використати її для усіх членів сім'ї :
  •   Оздоровчо-релаксаційний сеанс 1- 5 раз на тиждень 1 - 1,5 години для дітей і 1 - 2 години для дорослих;
  •   Оздоровчо-профілактичний курс два-три рази в рік(вересень-жовтень, грудень-січень, березень-квітень), а також в час і після смогу тривалістю 12-15 сеансів щодня або через день;
  •   Оздоровчо-реабілітаційний курс після завершення гострого періоду гострого респіраторного захворювання, гострого бронхіту та ін. тривалістю 7 - 15 сеансів щодня.
 Галооздоровлення є ефективним натуральним, комфортним і низкозатратним методом підвищення якості життя, здоров'я і активного довголіття. На конференцію також представили матеріали і взяли участь в їх обговоренні, але не змогли приїхати відомий лікар-спелеолог кандидат медичних наук, співорганізатор секції спелеомедицини Тернопільського державного медичного інституту Віталій В'ячеславович Апостолюк (Тернопіль, Україна), відомі спелеологи Борис Михайлович Максимов (Тернопіль, Україна), Сергій Борисович Илюхін (Санкт-Петербург), видатні вчені і лікарі спелеотерапевт і натуротерапевт доктор медичних наук, професор Андраник Гайкович Восканян (Вірменія), натуротерапевт доктор медичних наук, професор Михайло Іванович Фомін (Москва), терапевт і пульмонолог доктор медичних наук, професор Олександр Агубечирович Хадарцев (Тула).
На закінчення конференції відбулася дискусія, учасники якої відмітили великі успіхи, досягнуті технологією галотерапії створеної професором Павлом Петровичем Горбенко і такої, що розвивається його учнями, колегами і однодумцями. Конференція також звернула увагу на необхідність дотримання в Росії і інших країнах розроблених і апробованих часом стандартів галотерапії, затверджених Міністерством охорони здоров'я СРСР і Міністерством охорони здоров'я Росії(Українська(Республіканська) алергологічна лікарня, Солотвино, Україна; Всесоюзний (Всеросійський) науково-дослідний інститут пульмонології, Ленінград - Санкт-Петербург; Санкт-петербурзький інститут профілактичної медицини). Необхідно також:  перешкоджати і виключити практику підробки технологій, а саме спекуляції на відомій технології галотерапії, такою технологією як інгаляції гідроаерозолем хлориду натрію;  удосконалювати технологію галотерапії, і не допускати її деградації через створення примітивних "млинів" і "кофемолок", а саме домагатися досягнення основного лікувального параметра мікроклімату підземних солелечебниць - природньої іонізації сухого високодисперсного аерозоля хлориду натрію (технологія "Киплячий шар"); перешкоджати впровадженню псевдо параметрів і псевдо технічних пристроїв в галотерапії для створення комерційної привабливості і введенню тим самим людей в оману;  попередити творців, продавців і покупців контрафактної технології галотерапії і галокамер про відповідальність за виробництво, продаж і придбання контрафакту і особливої відповідальності у разі нанесення збитку здоров'ю або життю пацієнта;
 Конференція прийняла і підтримала повідомлення Ю.М.Симйонки про створення Робочої групи по галотерапії Постійної комісії із спелеотерапії Міжнародного спелеологічного союзу(UIS) на чолі з її автором П.П. Горбенко і залученням до роботи в ній інших відомих вчених Росії і Європи для розробки загальноєвропейських нормативів і стандартів і приведення ринку галотерапії у відповідність з європейськими і світовими стандартами медичних і оздоровчих послуг, на основі багаторічної науково-дослідної і клінічної діяльності професора П.П.Горбенко і його школи.


SALTroom © 2013

VIII


доповідь
"Нові напрями галотерапії"


Організатори:
 Санкт-Петербурзський Інститут Профілактичної Медицини Постійна комісія по спелеотерапії Міжнародного спелеологічного союзу (UIS) +7(812)490-65-88, info@galokamera.com www.galokamera.com

-

"Сольова печера"

I Доповідь

II Доповідь

III Доповідь

IV Доповідь

V Доповідь

VI Доповідь

VII Доповідь

VIII Доповідь
главная
головна